Aleksandra Hołubowicz

Jestem radcą prawnym od 2018 r. – młoda, pełna energii i pozytywnego nastawienia, moje motto to: „nie ma rzeczy niemożliwych”.

Paulina Sosnowicz

O mnie

Aplikację radcowską odbyłam w Koszalinie i we Wrocławiu. Byłam przedstawicielem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie na II Forum Aplikantów Radcowskich w Szczecinie w 2015 r. (tam miałam przyjemność poznać Pana Dziekana Leszka Korczaka i zauroczyć się Wrocławiem). Obecnie jestem radcą prawnym współpracującym z największą w Polsce Kancelarią z zakresu dochodzenia odszkodowań. Reprezentuję klientów zarówno w postępowaniach cywilnych, jak i karnych. Z sukcesem uzyskuję wysokie świadczenia dla osób poszkodowanych.

W ramach korporacji prowadzę szkolenia dla prawników związane m.in. ze zmianami procedury cywilnej. Jestem autorem licznych artykułów o tematyce odszkodowawcze. Świadczę również usługi prawne i współpracuję z podmiotami z branży związanej z nieruchomościami oraz finansami. Ogromnie cenię dobro, empatię, pracowitość i zaangażowanie. Jestem miłośniczką jogi, dobrego wina oraz dalekich i ciekawych podróży (byłam już m.in. na Kubie, Bali, wyspach karaibskich, w Tajlandii). Jestem fanką wrocławskiego klubu żużlowego – WTS Sparta Wrocław.