Karina Kudzia

Karina jest radcą prawnym od 2016 r., ale doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać dużo wcześniej, jeszcze przed rozpoczęciem aplikacji.

Paulina Sosnowicz

O mnie

W trakcie aplikacji aktywnie angażowała się w życie samorządu, była m.in. starostą grupy przez wszystkie 3 lata aplikacji, aktywnie wspierając kolegów i koleżanki.

Od strony zawodowej posiada wieloletnie doświadczenie w jednej z czołowych spółek leasingowych w Polsce – rozpoczynając karierę zawodową od obsługi procesu odzyskiwania należności, a obecnie, po zakończeniu uporządkowywania struktury grupy, nadzoruje obsługę korporacyjną licznych podmiotów wewnątrz grupy. Dodatkowo ukończyła kurs Compliance Officer co jest bardzo pomocne przy analizowaniu ryzyk przy tak zmieniającym się otoczeniu prawnym. W pracy stawia przede wszystkim na rzetelność i profesjonalizm.

Pomimo bycia in-housem na 100%, aby móc dalej rozwijać się w zakresie procesowym, dodatkowo zajmuje się prowadzeniem indywidualnych spraw procesowych z szerokiego spektrum – prawo cywilne, rodzinne, turystyczne.

Prywatnie Karina jest mamą półtorarocznego urwisa o blond włosach i niebieskich oczach. Uwielbia podróże, najlepiej całą rodziną, w odległe zakątki kraju i świata. Posiada niezwykłą umiejętność, aby zawsze znaleźć czas na to, co ważne, dla siebie i bliskich. No i pracę też.