Natalia Gajak-Kurdziel

Radca prawny, ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Paulina Sosnowicz

O mnie

Doświadczenie zawodowe zdobyła w dużych kancelariach prawnych i spółkach, gdzie zajmowała się przede wszystkim bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Współpracuje z największymi kancelariami prawnymi w Polsce, obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze, pracuje w ramach prowadzonej własnej kancelarii, jako in-house lawyer w grupie kapitałowej o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w szczególności w prawie gospodarczym, cywilnym i rodzinnym oraz prawie pracy.

Mediator sądowy, wpisany na listę mediatorów Sądu Okręgowego we Wrocławiu i Legnicy oraz Ośrodka Mediacyjnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych. Prowadzi mediacje w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego.

Organizator Konferencji Forum Profesjonalnych Pełnomocników „Get To Know” dedykowanej prawnikom, chcącym podnieść swoje kompetencje w zakresie umiejętności miękkich, budowaniu networkingu w środowisku prawniczym, inicjowaniu dobrych praktyk w zarządzaniu kancelarią i jej marketingiem. Była prelegentem na Forum Kobiet 2019. Uczestniczyła także w licznych projektach pro bono udzielając porad prawnych czy przeprowadzając lekcje Prawa w Przedszkolach i Szkołach. Jest zaangażowana społecznie. Wspiera wiele instytucji i inicjatyw, których misją jest pomoc potrzebującym.

Prywatnie mama dwójki dzieci, interesuje się rozwojem osobistym.Lubi aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.